3.liga mladší dorostenky 2015/2016

PROHRA PO BOJI.

8.kolo 2.5.2016

Početně oslabený tým mladších dorostenk prohrál na svém hřišti po statečném výkonu. FK Rakovník - FC Mělník 1 : 5

KOSTOMLATECH NEZAVÁHALY.

7.kolo 17.4.2016

Družstvo mladších dorostenek zvítězilo na hřišti soupeřek.
FK Kostomlaty nad M. - FK Rakovník 1 : 7 /1 : 3/.

6.kolo 25.3.2016  Minerva FF - FK Rakovník  1:7

JUNIORKY VSTOUPILY DO JARNÍ ČÁSTI SEZÓNY.

Zodpovědným týmovým výkonem vstoupily mladší dorostenky do jarní části 3.ligy. Ze stadionu ve Voticích si přivezly vítězství nad hráčkami MINERVA FF 7 : 1 (4 : 1).Sestava:Nováková Sára-Rubešová Karolína 5,CHuranová Lucka 2,CHuranová Adélka,Černá Eliška,Brücknerová Verča,Malá Katarína a Malá Erika.

1.kolo 30.8.2015

FK Rakovník - Minerva  6:0

V neděli dopoledne přivítaly mladší dorostenky hráčky MINERVA FF, soupeře se kterým se dosud v minulosti neutkaly. Po úvodním "oťukávání" se ve 14.minutě prosadila Eliška Černá a vstřelila úvodní branku zápasu. Potom se hra vyrovnala i když více příležitostí ke skórování měly domácí hráčky. Ke změně skóre došlo hned v úvodu druhého poločasu. Kája Rubešová tvrdou střelou dala druhou branku domácích. Třetí branku vstřelila do sítě hostů Lucka Churanová v 62.minutě. Hráčkám hostujícího týmu nelze upřít bojovnost a nasazení. Na další dvě branky Káji Rubešové a další branku Lucky Churanové nedokázaly odpovědět žádným úspěšným zakončením, které by měnilo stav zápasu.
Sestava : B-Malá Katerina
         CHuranová Adélka,Malá Erika,Sochorová,CHuranová Lucka 2x,Rubešová Karolína 3x,Švaříčková a Černá 1x.

Branky: 22. Škodová Miloslava, 35. Špetová Adéla, 75. Špetová Adéla, 77. Motyčková Adéla - 15. Tuhá Nela, 28. Farbárová Simona, 60. Tuhá Nela

Rozhodčí: Mráz Miroslav

Branky: 14. Černá Eliška, 41. Rubešová Karolína, 62. Churanová Lucie, 74. Rubešová Karolína, 79. Churanová Lucie, 75. Rubešová Karolína

Rozhodčí: Dědková Gabriela

Sobota 29. 8. 2015 13:30FC Mělník - TJ JIskra Domažlice 2:0 (1:0)Branky 11 Sailerová Aneta,80 Bardová Eliška       Rozhodčí:Stibůrek Petr

5. Domažlice 1 0 0 1 0:2 0
6. Minerva 1 0 0 1 0:6 0