Minerva - FK Rakovník - dorostenky 4:4

PRVNÍ GÓLY A PRVNÍ BOD.
Tým dorostenek již ve středu sehrál utkání 3.kola na hřišti MINERVA FF. Úvod utkání se našim děvčatům vydařil. Maňasová pronikla z pravé strany do šestnáctky a její prodký přízemní centr si už ve 2.minutě bránící hráčka srazila do vlastní sítě. Domácí tým však v 6.minutě stav zápasu vyrovnala střelou Janovské. Za dalších osm minut se skóre měnilo znovu. S chutí hrající Maňasová se uvolnila na hranici šestnáctky a domácí brankářce nedala šanci 1 : 2. V této fázi utkání se více dařilo rakovnickým fotbalistkám. Ve 20.minutě, opět střelou z hranice šestnáctky, zvýšila vedení Frenclová na 1 : 3. Závěr poločasu patřil domácím. Nejlepší hráčka domácích Kubíková dvakrát "vyškolila" rakovnickou obranu a brankami z 29. a 36.minuty stanovila skóre poločasu na 3 : 3.
Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný. Ve 46.minutě si hráčky Rakovníka opět nepohlídaly Kubikovou a Minerva šla do vedení 4 : 3. V dalším průběhu utkání byla hra vyrovnaná s lepšími momenty na jedné i druhé straně. Výraznější brankovou příležitost si však nevypracoval ani jeden tým. V závěru utkání se vysunula ke dvěma útočnicím Rakovníka i Rubešová. V 72.minutě se z levé strany prodrala do šestnáctky a střelou podél brankářky vyrovnala skóre na 4 : 4.
Pro oba týmy zasloužená remíze, oba týmy se střídaly v lepších a slabších fázích předváděné hry. Herní projev našeho týmu se zápas od zápasu zlepšuje a i individuálně se děvčatům více daří. Děvčata v tomto přístupu vydržte.
MINERVA FF - FK RAKOVNÍK 4 : 4 (3 : 3)

Sestava - Průšová - Brožová,Kopková,Brucknerová,Frenclová,Lucjuková,Maňasová,Mynajová,Nedomová,Podpěrová,Rubešová K,Tancošová,Veselá.

Branky - Maňasová 2,Frenclová a Rubešová K.