Ani dorostenky nezískaly body.

ANI DOROSTENKY NEZÍSKALY BODY.
V 8.kole 1.ligy mladších dorostenek se náš tým střetl s hráčkami FK Krupka. Po úvodu plném nepřesností na obou stranách se ve 14.minutě prosadila úvodní brankou zápasu Černá. Tato branka však paradoxně přinesla klid na kopačky hráček Krupky. Ty začaly lépe kombinovat a za dvě minuty Ulbrichová vyrovnala. Další nepřesnosti ve hře domácích potrestala brankami ve 29. a 31.minutě Tothová. V závěru poločasu dokázala ještě Černá snížit na rozdíl jedné branky. Poločas 2 : 3.
V úvodu druhého poločasu zlepšila naše děvčata pohyb bez míče a i přihrávky byly přesnější. To vyústilo ve vyrovnávací branku Rubešové ve 47. minutě. A scénář prvního poločasu se opakoval. Chaotickou hru domácích soupeřky potrestaly v 50. minutě další brankou na níž navázala třemi brankami v řadě Ulbrichová. Ojedinělou zdařilou kombinaci přesných přihrávek dokázala ještě na straně domácích využít v 59.minutě Brücknerová. Výsledek utkání na 4 : 8 stanovila za soupeřky v poslední minutě zápasu Podrazová a hráčky Krupky si odvezly zaslouženou výhru.