Dorostenky v Mělníku vyhraly

DOROSTENKY V MĚLNÍKU VYHRÁLY.
Úvod utkání se dorostenkám tentokrát vydařil. Hned po úvodním hvizdu rozhodčího a rozehrání domácích fotbalistek získaly naše hráčky míč. Po třech přihrávkách se míč dostal k Fedorkové a ta z dvanácti metrů napálila míč pod břevno branky domácích. Hráčky Mělníka však nesložily zbraně. Jejich úsilí končilo na kopačkách naší obrany nebo zakončovaly nepřesnými střelami. Ve 31. minutě jejich snahu "schladila" druhá branka Fedorkové a když naše defenziva nepustila útočnice domácích do žádné šance byl výsledek poločasu 0 : 2 pro hráčky Rakovníka.
Do druhé části utkání vstoupily domácí hráčky s evidentní snahou zvrátit vývoj zápasu. Míč byl více na jejich kopačkách a častěji se dostávaly k zakončení. Výsledkem byla branka na 1 : 2 v 52.minutě po několika chybách v obranné činnosti před naší brankou. Tlak domácích, který by vedl k vyrovnání se stupňoval. Naše děvčata se jej snažila eliminovat při získání míče chytrou kombinací a tím vyvádět z tempa hru domácích fotbalistek. K neustálé pozornosti nutily domácí obranu rychlé útoky našich děvčat po ose Fedorková - Lucka Churanová. Deset minut před koncem utkání zúročila Lucka Churanová svoji snahu prosadit se v zakončení a vstřelila naši třetí branku v zápase.
Oba týmy je třeba pochválit za předvedenou pohlednou hru. S výsledkem 1 : 3 však byly tentokrát spokojenější hráčky FK Rakovník.