Dorostenky i ženy o víkendu vyhrály.

DOROSTENKY I ŽENY O VÍKENDU VYHRÁLY.

Nejprve v sobotu jely dorostenky do Domažlic. V prvním poločasu dokázaly vstřelit vedoucí branku, ke které v druhé části hry přidaly ještě čtyři. TJ Jiskra Domažlice - FK Rakovník 0 : 5 (0 : 1).

Netradičně v neděli hrály ženy poslední utkání v této sezóně ČFLŽ, ve které bez ohledu na výsledek posledního zápasu obsadily 3.místo a postoupily do II. celostátní ligy žen.
Tým Jablonce dal v tomto utkání příležitost některým mladým perspektivním hráčkám, což se projevilo ve vývoji i výsledku utkání. V prvním poločasu padly do branky hostí čtyři góly a ve druhém dějství dalších sedm. Třemi brankami se blýskly kapitánka Andrea Novotná a ještě dorostenka Kája Rubešová. Padl i klubový rekord v počtu vstřelených branek jednou hráčkou v ČFLŽ. Svou 41 branku v této soutěži vstřelila Aneta Košvancová. FK Rakovník - FK BAUMIT Jablonec 11 : 0 (4 : 0).