02.10.2011 20:00

Tři body ze hřiště nováčka II. ligy!

FK Zlíchov 1914 – FK Rakovník 0 : 3 (0 : 2)

Nováček II. ligy zatím získává zkušenosti a ty, ovšem na straně FK Rakovník, rozhodly o konečné podobě výsledku.
Od prvních minut se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale končila před šestnáctkami obou týmů. První střelu na branku vyslala až v 8. minutě Novotná. S nedůraznou střelou neměla brankářka Zlíchova žádný problém. První gólový moment přišel v 17. minutě. Roubíková za půlící čárou převzala míč, všimla si brankářky na hranici velkého vápna a přesným lobem ji přehodila – 0 : 1. Druhý gól padl v 33. minutě, kdy Krobotová přesným pasem vysunula Plzákovou, která si už s brankářkou mazácky poradila – 0 : 2. Dál byla hra vyrovnaná, ale v koncovce působil soupeř hrající s nasazením na hranici tvrdosti hodně nerozhodně až neškodně. Třetí gól padl v 75. minutě po úniku Andrové, přistrčení Zelenkové, která z voleje nekompromisně zakončila – 0 : 3. V závěru zlíchovské ženy zvýšily úsílí vstřelit alespoň jeden gól a donutily Pavlíčkovou ke dvěma náročnějším zákrokům. Skóre se však už neměnilo.

Milan Klos: „Dneska vyhrál horší tým. Smutné je, že to byl ten náš. K dalšímu dění na hřišti se nechci a ani nebudu vyjadřovat.“

Sestava : Pavlíčková – Brabcová Ad. (46. Brabcová Al.), Vajcová, Krobotová, Lodeová – Dubcová (68. Andrová), Novotná, Zelenková, Káňová – Plzáková, Roubíková. Trenér: Milan Klos