Ženy FKR dostaly od Heršpic další nadílku

26.04.2016 07:22

Ženy FKR dostaly od H. Heršpic další nadílku!

Lokomotiva Brno H. Heršpice - FK Rakovník 12 : 0  (7 : 0)

Ke svému druhému utkání v nadstavbové části ve skupině o sestup z II. ligy zajížděly hráčky FKR do Brna, kde je čekal ambiciózní soupeř, se kterým měly v dosavadních dvou utkáních hodně pasivní bilanci. Tu si určitě nemohli vylepšit, když do utkání nastupovaly pouze v devíti hráčkách.

Celé utkání také byla hra na jednu branku. Navíc dokázala obrana v čele s Horáčkovou hodně šancí domácího týmu odvrátit. Ani velké nasazení devíti statečných však nedokázalo zabránit debaklu. Po pěti minutách už domácí tým vedl 2 : 0. Další čtyři branky do rakovnické sítě padly mezi 18. a 29. minutou – 6 : 0. Minutu před koncem poločasu padl gól, který upravil skóre na 7 : 0.

Ve druhé půli tlak domácích hráček přeci jen polevil, přesto padlo do sítě Horáčkové dalších 5 branek. Poslední minutu před koncem zápasu dala výsledku konečnou podobu – 12 : 0.

Milan Klos: „Vinnou zranění, nemoci, pracovními povinnostmi, nebo neochotou cestovat do Brna jsme odehráli zápas v devíti hráčkách. Takže to nemohlo dopadnout jinak, než pořádným brankovým přídělem v naší síti.  Všem děvčatům, co se dnešního utkání zúčastnila, musím moc poděkovat, že tento zápas odehrála a neudělala ostudu jménu FK Rakovník.“

Sestava: Horáčková – Ajksnerová, A. Churanová, Stránská, Fedorková – K. Rubešová, Brücknerová, Kieryková – Bezchlebová. Trenér: Milan Klos.