5. 9.20 - 9.35           SK Pavlíkov - B.Mořina                         2:4

6. 9.40 - 9.55           Chemcomex - SK Nusle                        3:0

7. 10.00 – 10.15      FC Rakovník - B.Mořina                        3:0

8. 10.20 - 10.35       Orbis Kladno - SK Pavlíkov                  2:1

9. 10.40 - 10.55       Chemcomex - FC Rakovník                 3:0

10. 11.00 - 11.15        SK Nusle – SK Pavlíkov                      1:1

11. 11.20 - 11.35        B.Mořina – Orbis Kladno                     1:3

12. 11.40 – 11.55       Chemcomex – SK Pavlíkov                6:1

13. 12.00 – 12.15       FC Rakovník – SK Nusle                     5:1

14. 12.20 – 12.35       B.Mořina - Chemcomex                     1:7

15.12.40  - 12:55      SK Nusle - Orbis Kladno                      4:1

FC Rakovník – SK Pavlíkov 3:0
Hned první zápas byl soubojem dvou velmi dobře se znajících celků. Rakovník však prokázal svou zkušenost z futsalové soutěže a celkem snadno pavlíkovský celek přehrál. Trefy Ferenčíkové, Liprtové a Vajcové rozhodly o vítězství Rakovnických

FC Rakovník – Orbis Kladno 0:1
Zápas rozhodla jediná branka kladenského týmu. Pavlíčková špatně vyběhla a Ušáková poslala míč za její záda – 0:1. Rakovník se ještě snažil výsledek napravit, ale pozorná kladenská brankářka byla vždy na místě.

SK Pavlíkov – Baník Mořina2:4

Utkání začalo výborně pro domácí. Už za tři minuty se Virglerová řítila sama nabrankářku a svůj únik korunovala trefou mezi nohy mořinské gólmanky – 1:0. O dvě minuty později bylo ještě veseleji, když střelu Kulhánkové dorazila Pázlerová – 2:0. Pak přišla ale slabá sedmiminutovka a Pavlíkov vytvářel jednu chybu za druhou. Během minuty Mořina srovnala na 2:2 a za další pak na 2:4.

FC Rakovník – Baník Mořina 3:0

Rakovník byl lepší už od začátku. Ve 12. minutě se poprvé trefila Andrová – 1:0. O chvilku později zvýšila na 2:0 Liprtová, jenž po přihrávce od Andrové z levé strany prostřelila gólmanku na zadní tyč. V poslední minutě se do akce zapojila i brankářka Pavlíčková a společně s Novotnou a Androvou vyšachovala baníkovskou defenzivu. Poslední zmiňovaná pak zakončila pohlednou akci třetí brankou – 0:3.

SK Pavlíkov – Orbis Kladno1:2
Poměrně vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Přesněji ale mířil kladenský celek. Sládková poslala svůj tým do vedení z trestného kopu – 0:1. Na druhé straně střely Pázlerové a Brabcové gólmanka parádně vyrazila. V 6. minutě Kladno uhodilo podruhé, když brankářka vyhodila dlouhý balon na Sládkovou, která přehodila z branky vyběhnuvší Dolejšovou – 0:2. Dvě minuty před koncem už jen dokázala snížit Pázlerová – 1:2.

SK Pavlíkov – SK Nusle1:1

Hned po minutě hry Kulhánková vyslala z půlky dělovku na nuselskou branku a překvapila brankářku – 1:0. Na druhé straně po dlouhém výhozu od branky postupovala nuselská hráčka sama na Dolejšovou a nemýlila se – 1:1.

FC Rakovník – SK Nusle 5:1

Ve třinácté minutě se střelou z dálky k tyči trefila Vajcová – 1:0. O dvě minuty později už bylo ale srovnáno – 1:1. Hned nato Liprtová nastřelila tyč. Na 2:1 zvýšila po strkačce s Androvou Novotná. Po akci Vajcové s Ferenčíkovou pak druhá zmiňovaná navýšila na 3:1. Dvě branky pak ještě přidaly Andrová s Brabcovou – 5:1