19.09.2011 18:25

Výhra na půdě ještě loni prvoligových Teplic !

DFK Teplice – FK Rakovník 0 : 4 (0 : 1)

Vloni ještě prvoligový tým notně oslabil, proto není divu, že se pohybuje v dolních patrech tabulky 2. ligy.
Výkonnostní rozdíl mezi rakovnickými hráčkami a ženským týmem Teplic se projevoval hned od začátku zápasu. Už ve 3. minutě se prosadila hlavou stoperka Vedralová po rohovém kopu Káňové – 0 : 1. Děvčata FK Rakovník nadále pokračovala v nátlakové hře, ale bez gólového efektu. Výsledkem byla jen Stránskou nastřelená tyč ve 40. minutě. Ojedinělé náznaky útoku domácích rakovnická obrana s přehledem odvrátila.
Druhý poločas začal stejně zostra jako první. Ve 48. minutě prostrčila Plzáková do šestnáctky míč Roubíkové, která si míč perfektně zpracovala a střelou k tyči navýšila vedení – 0 : 2. Další gól padl v 70. minutě. Dubcová poslala od pravé lajny před branku míč, který se dostal až na vzdálenější tyč, kde připravená Stránská neměla s dorážkou problémy – 0 : 3. Za tři minuty dala konečnou podobu výsledku Jungová střelou z hranice pokutového území – 0 : 4.

Milan Klos: „Dneska nás soupeř ničím nepřekvapil. Bylo znát že domácí tým hodně oslabil a novým hráčkám bude ještě dlouho trvat než něco dokážou. Hrálo se prakticky na jednu branku a jen vinou počasí nebyl výsledek pro nás ještě lepší. Zatím to byl nejslabší soupeř na kterého jsme narazili.“

Sestava : Pavlíčková – Novotná, Vedralová (46. Lodeová), Krobotová, Vajcová – Dubcová (75. Andrová), Plzáková, Zelenková (46. Jungová), Káňová – Stránská (80. Kieryková), Roubíková (75. Brabcová). Trenér: Milan Klos

Rozhodčí : Adriana Šecová