S posledním jasná výhra!

07.04.2015 07:41

S posledním  jasná výhra !

FK Rakovník  - FK Krupka   6 : 1  (3 : 1)

První jarní domácí zápas II. ligy žen sehrál v Lánech třetí FK Rakovník s poslední desátou Krupkou.

Rakovnický tým začal náporem a hned v 1. minutě mohla skórovat Mikešová, ale svou šanci prováhala. Za 2 minuty se přeci jen prosadila svým důrazem Košvancová – 1 : 0. Srovnáno bylo ale hned z rozehrávky po chybě Andrové a podklouznutí Pavlíčkové – 1 : 1. Útočná aktivita však na kopačkách rakovnický hráček zůstala a byla korunována v 10. minutě po důrazu dobře hrající Poláčkové a zakončující Plhákové – 2 : 1. Od tohoto momentu měly rakovnické hráčky zápas pod kontrolou, navíc šly do dvoubrankového vedení, když ve 24. minutě byla Poláčková na konci dobře fungující spolupráce s kolegyní v útoku Mikešovou – 3 : 1.

Ve druhé půli se postupně dostaly na hřiště všechny hráčky a nadále předváděly velice pohledné kombinace. V nich excelovala dvojice Mikešová, Poláčková. V 56. minutě svou druhou branku přidala Poláčková, aby v 68. minutě završila hattrick po přihrávce Mikešové – 5 : 1. V 73. minutě byla na konci akce Mikešová po přihrávce Poláčkové. Svým prvním gólem v dresu FK Rakovník dala Mikešová konečnou podobu výsledku – 6 : 1.

Milan Klos: „V první půli se nám nedařila přihrávka, objevilo se dost chyb při převzetí míče, ne dobře byla organizována hra v obraně. Pozitivních věcí však bylo ve hře mnohem více. Velmi dobře fungovala útočná dvojice Poláčková, Mikešová, vyzdvihnout lze výkon Novotné s její výbornou rozehrávkou.“

Sestava: Pavlíčková – Andrová (60. Jeníková), Vedralová, Králíková (78. Ajksnerová), Fedorková (63. Rubešová) – Plháková (70. Churanová), Novotná, Dubcová (76. Černá), Košvancová (78. Slavíková) – Mikešová, Poláčková. Trenér: Milan Klos.