Rakovník - Postoloprty 5:1

26.09.2010 19:03

Spokojenost pouze s výsledkem

FK Rakovník – Sokol Postoloprty 5:1 (3:1)

V dalším kole II. ligy přivítaly rakovnické fotbalistky nováčka soutěže – Sokol Postoloprty. Od prvních minut se hrálo na těžkém terénu a za hustého deště, což ovlivnilo hlavně hru domácího celku. Klid do rakovnických řad vnesla po pár minutách K. Roubíková, která přesně zakončila svůj průnik – 1:0. Poté ale domácí hráčky polevily, za což byly potrestány po půlhodině hry, když přesně zakončila Šubrtová – 1:1. Do poločasu se ale domácí tým dokázal znovu dvakrát prosadit. Ve 40. se nejlépe orientovala ve vápně Kieryková a přesnou střelou poslala míč do sítě – 2:1. Za tři minuty byla ve vápně faulována Káňová a Andrová z penalty přidala pojistku – 3:1.

Druhá část nepřinesla moc záživný fotbal. Rakovníku se hned po sedmi minutách podařilo zvýšit na rozdíl tří branek, když si na rohový kop naskočila Vedralová – 4:1. Od tohoto okamžiku se utkání už jen dohrávalo z povinnosti. Domácím hráčkám se přeci jen v poslední minutě ještě jednou podařilo změnit skóre, když Lodeová našla Káňovou, která nezaváhala – 5:1.

Jan Janota: „Výsledek je sice jednoznačný, ale jsem nespokojen. Hlavně s herním projevem. Holky si na hrací ploše nepomohly, nekomunikovaly spolu, neběhaly. Bylo to statické. Hra se mi prostě nelíbila a spokojen můžu být jen se třemi body.“

FKR: Pavlíčková – Krobotová – Brabcová (25. Levá), Vedralová, Lodeová – Andrová, Novotná (72. Slámová), Zelenková, K. Roubíková – Chudá (35. Kieryková), Káňová. Trenér: Jan Janota. -tělo