Upracované body z Rakovníka ...aneb článek z libereckých stránek

04.10.2009 18:06

FK Rakovník  v. FC Slovan Liberec  0:2 (0:0)

První poločas se většinou odehrával  uprostřed hřiště s množstvím nepřesných nahrávek na obou stranách. Do šance se dostala v 8. minutě velmi aktivní Pomijová. Po narážečce s Matějkovou, ale branku těsně minula. A když ani dvě ruce domácích hráček v jejich vápně ve 3. a v 18. min. nikdo s rozhodčích neviděl, byl poločas ukončen za stavu 0:0 při právě rozehrávaném rohu libereckých.

Na začátku druhého poločasu, přeci jen převzala aktivitu děvčata z Liberce. V 51. minutě se po rohu hlavou trefila Nováková 0:1. Chvilku potom opět Nováková utekla celé obraně ,ale branku překopla. Mimo mířila i gólovka Kovářové ve 65.min. V zápětí se k rohu postavila Nováková, našla Kovářovou, a ta hlavou zvýšila na 0:2.To konečně přineslo uklidnění na kopačky děvčat z Liberce.Ve 75. minutě vyslala Pomijová nahrávkou před branku Kovářovou, ale ta trefila brankářku, i následující dorážku Jarchovské brankářka domácích vyrazila. Podobně dopadla akce Pomijové v 85. min, kdy Jarchovská a v zápětí ani Matějková míč do branky nedostaly