Rakovník - Inferno 9 :0

18.04.2010 18:45

Desítka“ byla velmi blízko

FK Rakovník – Inferno Praha 9:0 (5:0)

V dalším kole II. ligy žen přivítaly hráčky FKR oslabené Inferno Praha. Od prvních minut bylo jasné, kdo ovládne hru. Již po šesti minutách se přesně trefila z malého vápna pod břevno Sládková – 1:0. Ve 21. vnikla Zelenková do vápna, kde byla podražena, a Novotná z penalty zvýšila – 2:0. Ve 35. přišla nejkrásnější branka zápasu, když se Sládková vymanila v rohu hřiště z obležení a parádně trefila křížnou střelou vzdálenější šibenici – 3:0. Do přestávky se dokázaly střelecky prosadit ještě Vajcová a Stránská – 5:0.

Druhá část přinesla podobný průběh. Hned po čtyřech minutách se trefila Lodeová přímo z rohu – 6:0. Za dvě minuty si na přetažený roh naběhla Novotná a hlavou zamířila přesně – 7:0. V 55. to byla znovu Vajcová, která z hranice velkého vápna nedala brankářce šanci – 8:0. Poslední slovo měla Zelenková, která po dalším rohu vyskočila nejvýše a hlavou zakončila přesně – 9:0.

Jan Janota: „Určitě jsem rád za produktivitu. Dnes jsme v zápase použili věci, které jsme v týdnu trénovali a pilovali, což mě těší. Holky musím pochválit i za nasazení a slušné tempo, které bylo i za vyššího stavu.“

FKR: Pavlíčková – Krobotová – Liprtová (60. Chudá), Brabcová, Lodeová – K. Roubíková (63. Kieryková), Novotná, Zelenková, Stránská – Sládková, Vajcová. Trenér: Jan Janota. -tělo-