Přes Droužkovice na Slavii Praha

29.10.2009 08:19

Slavoj Droužkovice – FK Rakovník 1:6 (1:1)

O víkendu bylo na programu další kolo Poháru ČMFS, ve kterém odjely hráčky FKR do Doužkovic, které hrají III. ligu. První poločas nebyl na těžkém a hrbolatém terénu v podání Rakovníka podle představ hráček i trenéra Janoty. Po půlhodině se sice ujal Rakovník vedení díky akci Andrové, ale domácí tým do poločasu srovnal – 1:1.

Druhá část už byla ze strany FKR o něčem jiném. Během 55. – 75. minuty dokázaly rakovnické hráčky pětkrát skórovat a vybojovaly postup do dalšího kola, ve kterém nastoupí v březnu na vlastním hřišti proti Slavii Praha. V tomto duelu se střelecky dařilo hlavně Zelenkové, která zaznamenala hattrick, další branky přidaly Stránská a Ferenčíková.

Jan Janota: „V prvním poločase to bylo z naší strany špatné. Ve druhém takové, jak by to mělo vypadat.“

FKR: Pavlíčková – Krobotová – Brabcová, Lapáčková (60. Polanecká) – Andrová, Vajcová, Novotná, Stránská – Zelenková, Kieryková (62. Ferenčíková), Liprtová. Trenér: Jan Janota