Mistrovství v plážové kopané žen

18.07.2012 18:57

Rakovnická děvčata se 14.7. zúčastnila druhého ročníku mistrovství v plážové kopané žen. Zúčastnilo se 10 mužstev z celé České republiky. V prvním utkání nastupovala děvčata proti Buldočkám z Karlových Varů a po opatrném začátku Buldočky porazili 2:1 po brankách Dubcové a Svitkové. Druhé utkání vyhrály nad Třebení (Cheb) po brankách Svitkové 2x,Dubcové a Rosprimove 4:0 a připravovaly se na obhájce titulu 1.FK Příbram. Tu po taktickém a zodpovědném výkonu porazily 1:0 po krásné střele Káňové z dálky a zároveň je poslaly domu. V posledním utkání nastupovaly proti FC Stará Lybá, kde si s chutí zastřílely a vyhráli 10:1. O branky se podelily Dubcová 4x, Jungová 2x, Svitková, Rosprimová, Lodeová, Káňová. Poté nastoupila 2.skupina a děvčata čekala a okukovala soupeře z druhé skupiny. To, co holky nechtěly se stalo. V semifinále jim byl přidělen Votep tým, což je česká beach reprezentace. Hned v první minutě byla proti děvčatům nařízena penalta, ale Holečková ze Slavie penaltu neproměnila. Poté vše vzala na sebe Svitková, která dvěma góly rozhodla o vítězství 2:1. Ve finále nastupovaly holky proti Uragánu Ústí nad Labem, ale nezačaly dobře. Po hrozném chaosu a hrubých chybách v 5.minutě prohrávaly 3:0. Druhý poločas začaly holky finišovat, ale bylo pozdě. Upravily výsledek na 3:2(Vajcová, Rosprimová).
Sestava: Pavníčková-Vajcová, Jungová, Vedrálová, Káňová-Svitková, Dubcová, Lodeová, Rosprimová-trenér Zdeněk Dubec
Branky: Dubcová 6x, Svitková 6x, Rosprimová 3x, Jungová 2x, Káňová 2x, Lodeová 1x, Vajcová 1x