Klíčový zápas futsalistky SK Rakovník nezvládly !

24.02.2012 18:33

Třetí a poslední duel čekal rakovnické futsalistky s SK Kladno, jediným soupeřem v boji o postup do republikového finále. Rakovníku stačila remíza, ale utkání hráčky nezvládly.

V prvním poločase byla hra opatrná z obou stran s minimem šancí, přesto šla rakovnická děvčata v jeho závěru do vedení, když se trefila Vedralová. Při této akci došlo ke zranění kladenské brankářky a tento okamžik jakoby soupeře nakopl. Na začátku druhé půle srovnal, Rakovník měl sice několik šancí k opětovnému vedení, ale střely končily těsně vedle tyčí. Do vedení se tak dostalo po chybě brankářky Kladno. Hra rakovnických děvčat se v ten okamžik rozsypala jak domeček z karet a soupeř trestal dalšími třemi zásahy – 1 : 5 (Vedralová).

Ve druhém utkání si rakovnické ženy bezpečně poradily s ambiciózním soupeřem z Ústí nad Labem, i když v utkání prohrávaly – 6 : 2 (3 Svitková, 1 Dubcová, 1 Novotná, 1 Andrová).

Sestava: Joglová – Novotná, Brabcová Ad., Vedralová, Krobotová – Andrová, Zelenková, Svitková, DubcováTřetí a poslední duel čekal rakovnické futsalistky s SK Kladno, jediným soupeřem v boji o postup do republikového finále. Rakovníku stačila remíza, ale utkání hráčky nezvládly.

Sestava: Joglová – Novotná, Brabcová Ad., Vedralová, Krobotová – Andrová, Zelenková, Svitková, Dubcová

1. SK Kladno 10 8 1 1 61 : 22 25
2. SK Rakovník 9 7 1 1 59 : 19 22
3. HFK Příbram 9 4 0 5 38 : 48 12
4. AC Uragán Ústí n.L. 10 3 1 6 23 : 47 10
5. FC Haus Jirkov 9 0 1 8 16 : 55 1