II.kolo Regionálního přeboru ve futsalu žen

09.01.2012 20:01

Futsalistky SK Rakovník opět suverénní !

První lednovou neděli čekaly rakovnické ženy v sdruženém regionálním přeboru žen ve futsalu zbylé dva týmy, nováčci soutěže, HFK Příbram a AC Uragán Ústí nad Labem.

V těchto utkáních chtěly navázat na výborný výkon z prvního hracího dne, i když byly oslabeny o brankářku Pavlíčkovou, kterou však Joglová dokázala skvěle nahradit. V prvním utkání proti Příbrami vtrhly na hřiště jako uragán a po třech minutách vedly 3 : 0. Zaskočené příbramské hráčky dál nekladly velký odpor a až v závěru se jim podařilo zaznamenat dva čestné úspěchy. Se závěrečným hvizdem to bylo 9 : 2 (3 Svitková, 2 Stránská, 2 Krobotová, 1 Dubcová, 1 Novotná). Ve druhém zápase hrálo Ústí s velkým nasazení a dokonce šlo do vedení. Rakovnická děvčata ještě do poločasu skóre obrátila a ve druhé půli soupeře jasně přehrávala. Nedokázala však jasnou převahu gólově vyjádřit – 4 : 1 (3 Svitková, 1 Stránská).

Vedoucí družstva Zdeněk Učík : „V prvním zápase bylo rozhodnuto už v úvodu utkání, ve druhém děvčata trefila více tyčí než dala gólů a ještě spálila spoustu dalších šancí.“