Futsalistky FK Rakovník přebornicemi Kladenska!

14.03.2011 18:31

FK Rakovník čekaly poslední tři zápasy, ze kterých stačil v podstatě získat jeden bod díky lepšímu skóre, dva znamenaly definitivu postupu na Mistrovství ČR ve futsalu žen.

První zápas proti soupeři největšímu SK Kladno začal podle předpokladů. FK Rakovník byl jistý v obraně a v útočné fázi proměnil v prvním poločase obě šance. Na začátku druhé půle přidal třetí branku a vše se zdálo jasné, i když se kladenským hráčkám podařilo snížit. Pak však rozhodčí pustili jasný faul, úder do obličeje Krobotové, po kterém padl druhý gól. Frustrovaná rakovnická děvčata přestala hrát a ještě třikrát inkasovala (3 : 5 – Zelenková, Andrová, Dubcová) a ztratila první body v soutěži. Druhý zápas proti nejslabšímu týmu ORBIS REALITY Kladno měl konečně přinést kýžené body a také přinesl. Stálou převahu vyjádřily hráčky FK Rakovník šesti góly (6 : 1 – 2 x Zelenková, Chudá, Novotná, Dubcová, Andrová). Poslední zápas proti třetímu týmu soutěže probíhal také za stálého tlaku rakovnických hráček, ovšem ty dokázaly zahodit neuvěřitelné množství šancí, proto byl dvě třetiny zápas vyrovnaný. V závěru se přeci jen futsalistky FK Rakovník prosadily (4 : 2 – 2 x Andrová, Brabcová, Dubcová).

Sestava : Pavlíčková – Krobotová, Brabcová, Vedralová, Novotná – Andrová, Zelenková, Chudá, Dubcová.

Vedoucí družstva Zdeněk Učík: „Očekával jsem, že prvenství potvrdíme hned v prvním zápase, ale i tak je bilance v regionálním přeboru z našeho pohledu vynikající. Teď se ještě prosadit na Mistrovství České republiky.“