FK RAKOVNÍK - KRUPKA 5:0

01.05.2010 20:49

Hrálo se jen padesát minut

FK Rakovník – FK Krupka 5:0 (4:0)

V dalším kole II. ligy žen přivítaly hráčky FKR na svém hřišti soupeřky z Krupky. Od prvních minut bylo jasné, který tým bude tahat za delší konec. Domácí hráčky byly ve všech směrech lepší a přehrávaly své soupeřky nejen fotbalovostí, ale i individuálním přístupem ke všem činnostem. Skóre mohla otevřít v 11. min. Novotná, ale z penalty trefila jen tyč. Střelecké hody začaly až ve 24., kdy se prosadila po rohovém kopu pěknou hlavičkou Vajcová – 1:0. Za deset minut se k trestnému kopu postavila Lodeová a parádní střelou přes zeď poslala míč do šibenice – 2:0. Neuběhly ani čtyři minuty, když utekla obraně Sládková a prostřelila brankářku – 3:0. Tři minuty před přestávkou si na zadní tyč naběhla Zelenková a zkušeně zvýšila – 4:0.

Druhý poločas začal sice parádně a brzy skončil. Domácí hráčky hned po třech minutách vstřelily Vajcovou pátý gól a pak se ale fotbal vytratil – 5:0. Oba týmy jako by čekaly na závěrečný hvizd. Domácí tým byl ukolébán vysokým vedením, hostujícím hráčkám naopak chyběla motivace.

Jan Janota: „Jsem rád, že jsme potvrdili body z venku. S prvním poločasem jsem byl hodně spokojen. Když budeme pokračovat v této rovině, tak to bude chuť. Hlavně neusnout na vavřínech a pracovat dál.“

FKR: Pavlíčková – Krobotová – Liprtová, Brabcová (64. Chudá), Lodeová – K. Roubíková, Novotná, Zelenková, Stránská (54. Andrová) – Sládková (69. Polanecká), Vajcová. Trenér: Jan Janota. -tělo