5.kolo 2.10.2016 DFO Pardubice - FK Rakovník

11.10.2016 11:01

Hořká chuť Padubického perníku.

DFO Pardubice – FK Rakovník

K dalšímu druholigovému utkání odjely ženy FKR na hřiště druhého týmu týmu soutěže –DFO Pardubice.Prvních třicet čtyři minut přineslo výsledkově vyrovnaný fotbal.Domácí hráčky měly sice mírnou převahu,ale gólově se prosadit nedokázaly.Klíčové minuty přišly mezi 34.-38 minutou,kdy rakovnické ženy dvakrát inkasovaly-2:0.

Svěřenkyně trenéra Milana Klose ale nesložily zbraně.Ve druhé části byly odvážnější a snažily se o zdramatizování zápasu,což se povedlo v 67.minutě,kdy Kubešová přesnou ranou snížila a vykřesala naději-2:1.Ta trvala až do 82minuty,kdy definitivně o osudu zápasu rozhodla domácí Ninczová,která opravila na konečných 3:1.Rokovnické ženy tak po statečném výkonu ochutnaly hořkou chuť pardubického perníku.

FKR:Havlínová-Ajksnerová,Kubešová(1br)Lodeová,Stránská,Fedorková,K.Rubešová(46.Brucknerová),Tománková,

Fadrhoncová,Bezchlebová,Kobesová(77 A.Rubešová).