3.kolo 18.9.2016 FC Baník Ostrava - FK Rakovník

20.09.2016 15:20

FKR má tři body z Ostravy

FC Baník Ostrava – FK Rakovník  0:9

Ke třetímu zápasu nového ročníku 2.ligy musely hráčky až do Ostravy (do Prahy autama potom Pendolínem a na hřiště TAXI),kde se utkaly se soupeřem hodně zvučného jména.

Utkání na stadionu v Radvanicích začalo a také pokračovalo herní převahou rakovnického týmu vyjádřenou hned v úvodu,kdy nastřelily tyče Černá a Kobesová.Trvalo tak 18 minut,než svou převahu FKR přetavil i do prvního gólu.Výborně hrající Fadrhoncová využila své rychlosti a po zcela individuální akci zakončila přesně k tyčina 0:1.Pak se konečně s góly roztrhl pytel.Do poločasu se rakovnickým ženám podařilo skórovat ještě pětkrát.Postupně se trefily Bezchlebová,Kubešová a znovu Fadrhoncová,Kobesová a znovu Kubešová – 0:6.

Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního.Hráčky FKR nepustily domácí tým vůbec k ničemu.Přestože zahodily spoustu šancí,dokázaly přidat další tři branky.Podruhé se trefila Bezchlebová,svůj první gól dala Fedorková a minutu před koncem završila hattrick Kubešová – 0:9.

Milan Klos:“Utkání dvou různých poločasů.V prvním jsme hráli velice dobře kombinačně a domácí jsme nepustili na naší půli.Ve druhém už se hrala jenom nakopávaná a naše hráčky se předháněly,která dá více branek,což hře hodně uškodilo.Celkově ale musím být spokojen.Jeli jsme do Ostravy pro tři body a ty máme“

Sestava - Havlínová (46 Nováková) - Kubešová (3),Lodeová,Stránská,Ajksnerová,Kobesová (1) (78 Brucknerová),Černá (64 Rubešová A),Fedorková (1),Rubešová K,Fadrhoncová (2),Bezchlebová (2)