2.kolo FK Rakovník - Loko Brno Heršpice 1:1

20.09.2016 14:31

Favorit z Brna si odvezl jen bod

FK Rakovník – Loko Brno Heršpice  1:1 (1:0)

Druhé utkání II.ligy sehrály hráčky FKR v Lánech s favoritem soutěže.Kvalita Brna se ukázala od prvních minut,kdy přikoval domácí tým na jeho polovině.Obrana FKR v čele s brankařkou Havlínovou,která tým podržela několika neuvěřitelnými zákroky,tak byla pod neuvěřitelným tlakem.První střela na branku hostí přišla až v 41.minutě,byla však gólová.Karolína Rubešová přesně přihrála na hranici pokutového území Bezchlebové,která si se zakončením perfektně poradila – 1:0.

Po přestávce tlak hostujícího týmu ještě zesílil a rakovnickým hráčkám nezbylo nic jiného než se soustředit na obranu se zdvojováním  na nejlepší hráčku  hostů Ducháčkovou.Bohužel tři minuty před koncem po špatném odkopu a nezachycení brejku soupeř vyrovnal – 1:1.V poslední minutě přišly ještě dvě šance,po jedné na každé straně.Tu hostující zlikvidovala skvělá Havlíková.Rakovnickou měla na kopačkách kapitánka Novotná,ale přestřelila.

Milan Los:“Jsem hrdý na tento tým a pyšný,že ho můžu trénovat.Sešla se tu výborná parta,která chce hrát fotbal a hlavně vyhrávat.Vím,že jsme měli dneska kopec štěstí,ale to přeje připraveným což mi jsme byli.Tým má velkou budoucnost určitě dokáže spoustu věcí.Za dnešní výkon nemůžu hráčky jenom  pochválit,ale musim před nimi smeknout.To,co dokázaly,jim možná dojde později,ale pro mě je to už teď ohromný výsledek.“

Sestava - Havlínová  -Kubešová,Novotná,Stránská,Králíková,Ajksnerová,Kobesová,Fedorková ,Rubešová K,Fadrhoncová ,Bezchlebová (1) na lavičce Brucknerová a Nováková.