13.kolo 25.3.2017 Čáslav - FK Rakovník

27.03.2017 11:55

Rozhodla druhá půle !

FK Čáslav – FK Rakovník   5 : 2  (2 : 1)

K předposlednímu utkání základní části zajely hráčky FKR do Čáslavi, momentálně druhého týmu II. ligy.

Do utkání vstoupil rakovnický tým hodně rozpačitě, což se projevilo i na skóre. Ve 3. a ve 13. minutě, kdy 2 míče za obranu dokázaly domácí hráčky přetavit ve dva góly. Netrvalo dlouho, přesně dvě minuty, kdy se také prosadil hostující tým. Pěknou kombinační akci zakončila svým prvním gólem mezi dospělými juniorka Maňasová. Bohužel ani tato branka nevedla ke zlepšení hry hostujícího týmu, kterou lze charakterizovat jako chaotickou. Naštěstí ji domácí hráčky nepotrestaly.

Sympaticky pak rakovnické hráčky začaly druhý poločas. Celou čtvrthodinu zaměstnávaly soustavným tlakem domácí obranu, ovšem bez gólového efektu. Naopak v 62. minutě inkasovaly potřetí. Nepovedená rozehrávka trestného kopu z hranice velkého vápna Čáslavi znamenaly rychlý protiútok a třetí branku v síti Havlíkové. Od té chvíle se vrátila rakovnická hra do chaosu, který potrestaly domácí dalšími dvěma brankami. Nic na tom nezměnila ani povedená střela Lodeové v 83. minutě, která upravila skóre na konečných 5 : 2.

Milan Klos: „To, co jsme dnes předváděli, byla ostuda. Pro mě velké zklamání. Po třetí brance v naší síti už to byl jenom zmar a my byli na ručník.“

Sestava: Havlíková - Tománková, Kubešová, Lodeová - Brücknerová, Rubešová, Frenclová, Ajksnerová (63. Černá) – Maňasová, Bezchlebová (63. Králíková), Fandrhoncová. Trenér: Milan Klos.