11.kolo 27.8.2016 Olomouc - FK Rakovník 6:4

30.08.2016 13:35

Olomouc - FK Rakovník 6:4   (2:3)

Nováková - Ajksnerová, Kubešová, Králíková, Rubešová. K - Černá (40ˇBrucknerová - 73ˇRubešová. A)), Stránská, Fedorková, Fandrhoncová - Lodeová, Bezchlebová

Branky: Stránská, Bezchlebová, Lodeová, Fedorková

Utkání se hrálo za neuvěřitelného vedra, kdy na přímém slunci bylo 46°. Začátek zápasu jsme zaspali a nechali soupeře velice lacino dát dvě branky. Podařilo se nám ale vždy brzy vyrovnat a do poločasu jsme dokonce zápas otočili. A to jsme ještě neproměnili dalších pět 100% šancí, kdy jsme šli sami na brankářku domácích. To se bohužel ukázalo jako rozhodující pro další vývoj zápasu. Druhý poločas byl stejný jako ten první. Domácí během 6 min otočili zápas na 4:3. Nám se ještě podařilo po výborném napadání Fedorkové srovnat na 4:4, ale potom opět domácí převzali hru pod svojí kontrolu a dokázali vstřelit ještě dvě branky.

Milan Klos:

I když jsme prohráli, musím holky pochválit. V takovém horku se nedalo ani chodit, natož běhat po hřišti. Každá odvedla svoje maximum.